Věda a výzkum

Při práci v laboratoři často chybí ta správná pomůcka. Jako vědci ne vždy používáte jen hotová řešení, ale vymýšlíte vlastní, pracujete na nových. Často tak kvůli nedostupnosti jiné technologie používáte provizoria, abyste dosáhli svého cíle. S tiskárnou je realizace komponent na míru hračkou, přímo u vás v laboratoři. Nejen že máte možnost si vytvářet nové komponenty, ale zároveň si můžete připravit i jinak velmi drahé a specializované komponenty za řádově nižší náklady. Vytvořte si například vlastní stojánky pro magnetické separace. S 3D tiskem je to snadné!

Snadný vývoj nových komponent a zařízení

Tisk přesně na míru vašim potřebám

Úspora nákladů


Věda a výzkum

Naše řešení
pro vědu a výzkumChceme vám poskytnout víc než jen vhodnou 3D tiskárnu. Chceme být vašimi partnery při objevování kouzla 3D tisku. Potřebujete nejen vhodnou tiskárnu, ale kompletní řešení? Obraťte se na nás a my vám ho dodáme!

Vyslechneme

Při naší úvodní schůzce vyslechneme Vaše přání, nápady a obavy.

Navrhneme

Navrhneme pro vás nejvhodnější řešení.

Předvedeme

Vše vám ukážeme. Můžete využít demo ukázku nebo "hands-on" v našem showroomu.

Dodáme

Odsouhlasené řešení Vám kompletně dodáme.

Naučíme

Kompletně vás zaškolíme pro dodané řešení.

Podpoříme

Po celou dobu vás budeme servisně i aplikačně podporovat.

Mám zájem o toto řešení

Zaujal vás 3D tisk a jeho možnosti ve vaší oblasti? Jaké může
mít výhody a úspory? Využijte nezávazné konzultace.

Nezávazně objednat
Mgr. Karel Harant

V laboratoři víme, co by nám ulehčilo práci a hned si to můžeme levně vyrobit. Pořád přicházíme s dalšími a dalšími možnostmi využití. 3D tiskárna je pro nás praktickým pomocníkem.

Mgr. Karel Harant, vedoucí proteomické laboratoře BIOCEV OMICS

Řešení před pořízením tiskárny?

Před využitím 3D tisku byly náklady za příslušenství vysoké. Navíc toto drahé příslušenství neodpovídalo přesně našim potřebám.

Největší přínos 3D tiskového řešení?

3D tiskové řešení nám zjednodušuje práci při každodenní laboratorní činnosti. Nyní můžeme své nápady ihned realizovat, 3D tiskárna nám v tom pomůže.

Typ tiskárny a software?

Používáme tiskárnu DeltiX, software Kisslicer ke zpracování modelů pro tisk a Repetier Host pro manuální ovládání tiskárny.

Používané materiály?

Díky jednoduchosti tisku nejčastěji využíváme PLA. V případě využití, kde potřebujeme teplotní nebo chemickou odolnost, sáhneme po ABS. Experimentujeme také s flexibilními materiály.

Největší pozorované výhody?

Produkujeme kvalitní komponenty a pomůcky - za zlomek běžné ceny. Díky 3D tiskárně jsme nejen snížili náklady za příslušenství, ale navíc máme možnost získat komponenty přesně na míru našim potřebám. Ty bychom jinak nemohli využívat, nejsou běžně k sehnání.

Chci se dozvědět více

Zaujala vás naše nabídka? Chcete se dozvědět více
nebo si chcete zkusit vytisknout vzorek?

Napsat zprávu