• We [THINK] 3D
    Nová generace
    úspěšné delta 3D tiskárny

TRILAB DeltiQ

Nová generace rychlé a přesné delta tiskárny firmy TRILAB. Chcete ještě rychlejší a kvalitnější 3D tiskárnu? Zkuste DeltiQ, pro který je každý tisk výzvou! Zvládne rychle a přesně vytisknout i ty nejnáročnější modely. Vybavený baterií nových čidel a ovladačů je DeltiQ ještě robustnější a spolehlivější, navíc s tichým  tiskem bez použití PC. A kvalita výstupu z DeltiQ vás nadchne!Mám zájem o tuto tiskárnu

Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte zájem o nezávazné předvedení tiskárny, bližší informace nebo třeba jen dotaz

Napište nám


Proč je TRILAB DeltiQ optimální volbou?

KVALITA VÝTISKU
Zoptimalizovali jsme pohyb mechanických ramen, kompletně přepracovali tiskovou hlavu. Spolu s upgradem elektroniky a sladěním softwaru jsme tak posunuli výhody 3D tiskáren s delta kinematikou ještě dále. DeltiQ umí bez podpor tisknout neuvěřitelně dlouhá přemostění nebo až 60 stupňové převisy. Je jen na Vás jak těchto schopností využijete.
SPOLEHLIVOST
Přidali jsme čidlo filamentu pro bezobslužný tisk, detekci nárazu tiskové hlavy i senzor výpadku proudu. To znamená, že DeltiQ nyní můžete bez obav nechat pracovat celé dny, zatímco vy se soustředíte na důležitější věci.
EFEKTIVITA
S novým softwarem nyní můžete tisk kdykoliv pozastavit a pokračovat jakmile Vám to bude vyhovovat. DeltiQ přesně ví, ve kterém místě přestal tisknout a umí hladce navázat. Nemusíte se tedy obávat tisku ani těch technicky a časově nejnáročnějších modelů.

Klíčové komponenty TRILAB DeltiQ pro FDM tisk v maximální kvalitě:

Pevný a tuhý rám

Rám z kvalitních konstrukčních profilů a speciálně navržených rohových dílu zajistí vynikající stabilitu tiskárny za všech podmínek.

Špičkové komponenty lineárního pohybu

Karbonová ramena nesoucí hlavu tiskárny jsou velmi tuhá a extrémně lehká. Spolu s průmyslovým lineárním vedením zajišťují přesné a opakovatelné polohování tiskové hlavy. Vše se pak jednoznačně projeví na špičkovém tiskovém výstupu.

Značkové komponenty

- Extruder E3D Titan od renomované britské společnosti E3D s vysokým kroutícím momentem pro tisk i těch nejnáročnějších materiálů nebo naopak velmi rychlý tisk.

- Hotend E3D v6 je nejvšestrannější celokovový hotend pro maximální uživatelskou volnost při výběru materiálu od všestranného PLA až po high-end nylony.

Cool tisková hlava

Tisková hlava chytře integruje výkonné a přesně fokusované chlazení výtisku se sondou pro automatickou kalibraci tiskárny. Zároveň je lehká a kompaktní.

Vyhřívaná statická podložka

Masivní 5mm silná hliníková deska kompletně redesigno- vané tiskové podložky DeltiQ je hladká a rovná jako zrca- dlo a její tiskový povrch je tvořen polyetherimidem (PEI). Drží na něm prakticky všechny běžně používané tiskové materiály, je bezúdržbový a velmi odolný.

Smart senzory

DeltiQ je vybaven baterií chytrých senzorů pro maximální spolehlivost. Detekce filamentu pozastaví tisk v případě, že dojde tiskový materiál, senzory výpadku proudu a detekce nárazu tiskové hlavy pak automaticky zaparkují hlavu pro bezpečné zastavení tisku a bezproblémové navázání tisku u složitých modelů.

Reklama na ticho

DeltiQ je navržen pro provoz v každé kanceláři. Díky velmi tichému provozu je prakticky slyšet jen chladící ventilátor, tiskárna se navíc po dokončení tisku sama vypne a zů- stává naprosto tichá. Nebude vás tak rušit svým hlukem, ale pouze ladností pohybu delta kinematiky při tisku.

Velikost pro všechny aplikace

Budete používat DeltiQ na tisk kompaktních a detailních modelů nebo spíše na tisk prototypů v reálné velikosti? Nebo snad zvažujete využití 3D tisku jako technologie pro malosériovou výrobu? Máme tu správnou velikost pro každé využití - můžete zvolit DeltiQ M pro měnší modely, univerzální DeltiQ L pro modely do výšky 30 cm nebo prodloužený DeltiQ XL pro modely až do výšky 50 cm.

Specifikace

Výbava tiskárny


Technologie 3D tisku Fused deposition modelling (FDM)
Tiskový prostorDeltiq M          Ø 180mm (X, Y) x 200mm (Z)
DeltiQ L       Ø 250mm (X, Y) x 300mm (Z)
DeltiQ XL         Ø 250mm (X, Y) x 500mm (Z)
Vyhřívaná podložka 5mm vyhřívaná hliniková deska, povrch PEI
Ovládání a rozhraní LCD s čtečkou SD karet, USB rozhraní, volitelné OctoPrint (Wifi, Ethernet)
Podporované tiskové formáty STL, gcode; jakýkoliv standardní slicer (Simplify3D, Cura, Slic3r atd.)
Rozměry 40x40x80cm
Hmotnost 15kg
Síťové napětí 100-240V
Napájení tiskárny 24V system, 250W

Tiskový výstup

Rozlišení X/Y Rozlišení X/Y dle použité trysky, standardně 0.4mm
Rozlišení Z/výška vrstvy Rozlišení Z/výška vrstvy od 50 mikronů, maximální výška vrstvy závisí na použité trysce
Hotend Hotend E3D-v6 celokovový hotend
Extruder Extruder E3D Titan
Maximální teplota trysky Maximální teplota trysky 400°C
Maximální teplota podložky Maximální teplota podložky 120°C

Materiály

Průměr filamentu 1.75mm, volitelné 2.85mm
Kompatibilní materiály PLA, ABS, HIPS, ASA, PET, nylon, polykarbonát, flexibilní materiály, plněné materiály a silné abrazivní filamenty (po upgradu na tvrzenou ocelovou trysku)

Co je v balení

3D tiskárna
zdroj
manuál
SD karta
Špachtle
Kleštičky
Imbus klíče

Chci se dozvědět více

Zaujala vás naše nabídka? Chcete se dozvědět více
nebo si chcete zkusit vytisknout vzorek?

Napsat zprávu