• We [THINK] 3D
    Rychlá a robustní
    delta 3D tiskárna

TRILAB DeltiX

Rychlá a přesná delta tiskárna. Chcete rychlý, ale i vysoce kvalitní 3D tisk? Pro DeltiX to není žádný problém! Zvládne rychle a přesně vytisknout i ty nejnáročnější modely. Navíc má tichý chod a umožňuje tisk i bez PC. Rovněž ji můžet uzpůsobit přesně svým potřebám. Tato stabilní 3D tiskárna s pevnou konstrukcí vás nadchne!Mám zájem o tuto tiskárnu

Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte zájem o nezávazné předvedení tiskárny, bližší informace nebo třeba jen dotaz

Napište nám


Pro DeltiX jsou rychlost a přesnost samozřejmostí!

Potřebujete rychlý a přesný tisk? Pro tiskárnu DeltiX to je hračka! Vysoké přesnosti dosahuje tiskárna díky delta kinematice = tři věže namísto oddělených X, Y a Z os. Kromě přesnosti je ve srovnání s ostatními stroji delta tiskárna také velmi rychlá, a to při zachování výborné kvality. Dopřejte si prvotřídní tisk!

Pevný a tuhý rám je znakem stability.
Rock solid.

Hledáte spolehlivou tiskárnu, kterou jen tak něco neotřese? Tuhá a pevná konstrukce dává tiskárně DeltiX stabilitu i při vysokých rychlostech, což opět zvedá kvalitu tisku.

Vysoce kvalitní komponenty jsou základem prvotřídního tisku!

Precizního tisku tiskárna dosahuje díky kvalitním komponentům. Tiskárna stojí na špičkovém lineárním vedení, tiskovou hlavu nesou lehká a tuhá ramena z karbonových vláken. Podobnou výbavu v ostatních tiskárnách jen tak nenajdete!

Tisková hlava lehká jako pírko

Je to jednoduché - čím nižší hmotnost tiskové hlavy, tím vyšší kvalita a rychlost tisku. Tisková hlava DeltiX nese jen trysku a nemusí tahat těžký motor, který je připevněn k rámu tiskárny. Opět tak roste rychlost a kvalita tisku.

Automatická kalibrace a srovnání tiskové podložky

Díky indukčnímu senzoru umí tiskárna automaticky srovnat tiskovou podložku pro bezchybnou první vrstvu - základ úspěšného tisku modelu.

Maximalní tiskový prostor k realizaci vašich nápadů

Máte k dispozici velký tiskový prostor pro tisk i těch nejnáročnějších modelů. 250mm průměr tiskové podložky a 300mm tiskové výšky! Realizujte své nápady a změňte je ve vytištěnou skutečnost.

Nejvšetrannější hotend. Co na něj hodíte, to vytiskne.

Do našich tiskáren používáme ty nejlepší hotendy, které jsou k mání. E3D v6 je synonymem kvality, výkonu a versatility. Zvládnou tisk prakticky všech dostupných tiskových materiálů, což pro vás znamená naprostou volnost při jejich volbě. PLA, ABS, HIPS, ASA, PET, nylon, polykarbonát, flexibilní materiály, plněné materiály a silné abrazívní filamenty. Navíc je vysokoteplotní - zvládá tisk materiálu až do 400°C.

E3D Titan - extruder se silou býka

K nejlepšímu hotendu patří nejlepší dostupný extruder. Jde o zásadní komponentu 3D tiskárny, která tlačí filament do hotendu. E3D teď slaví velký uspěch s jejich extruderem Titan. Proč? Je totiž velmi chytře vymyšlený a zpřevodovaný pro vysoký kroutící moment. Díky tomu zvládne tisk velmi tuhých materiálů nebo naopak tisk vysokou rychlostí. Jednoduše se používá a snadno se čistí. Navíc s E3D v6 hotendem tvoří skvělý tandem a uživatel tak získává "přístup" do ekosystému, který kolem E3D vzniká.

Ultimátní tisková podložka

Do tiskárny DeltiX používáme skvělou tiskovou podložku vyvinutou a vyrobenou na míru. Masivní 5mm silná deska je ze speciální slitiny hliníku, který se při zahřátí nekroutí jako běžný hliník a zůstává skvěle rovný. Navíc je po celé ploše frézovaný a tedy hladký a rovný jako zrcadlo. Výkonné topné těleso zajišťuje rychlé a rovnoměrné zahřívání, deska je navíc odizolována pro ještě rychlejší nahřátí podložky. Vlastni tiskový povrch pak tvoří "kosmicky materiál”, polyetherimid (PEI). Drží na něm prakticky všechny dnes používané tiskové materiály, je bezúdržbový a velmi odolný.

Tisk bez PC

Pro tisk už nemusíte mít připojený počítač. Díky LCD displeji se čtečkou SD karet je vše jednodušší. Model se snadno nahraje na SD kartu a tiskárna pak tiskne přímo z ní. Jednoduché, spolehlivé.

Ticho

Při výrobě tiskáren DeltiX používáme pouze velmi tiché motory a navíc s průmyslovými tlumiči krokových motorů. Tiskárna je opravdu tichá! Hluk už vás rušit nebude.

Otevřená tiskárna!

Tiskárna stojí na otevřených komponentách. Tiskárnu si můžete sami upravovat, doplňovat a přizpůsobovat, jak se vám zlíbí! Přizpůsobte tiskárnu svým potřebám!

Specifikace

Výbava tiskárny

Technologie 3D tisku Fused deposition modelling (FDM)
Tiskový prostor Ø 250mm (X, Y) x 300mm (Z)
Vyhřívaná podložka 5mm vyhřívaná hliniková deska, povrch PEI
Ovládání a rozhraní LCD s čtečkou SD karet, USB rozhraní, volitelné OctoPrint (Wifi, Ethernet)
Podporované tiskové formáty STL, gcode; jakýkoliv standardní slicer (Simplify3D, Cura, Slic3r atd.)
Rozměry 40x40x80cm
Hmotnost 15kg
Síťové napětí 100-240V
Napájení tiskárny 24V system, 250W

Tiskový výstup

Rozlišení X/Y Rozlišení X/Y dle použité trysky, standardně 0.4mm
Rozlišení Z/výška vrstvy Rozlišení Z/výška vrstvy od 50 mikronů, maximální výška vrstvy závisí na použité trysce
Hotend Hotend E3D-v6 celokovový hotend
Extruder Extruder E3D Titan
Maximální teplota trysky Maximální teplota trysky 400°C
Maximální teplota podložky Maximální teplota podložky 120°C

Materiály

Průměr filamentu 1.75mm, volitelné 2.85mm
Kompatibilní materiály PLA, ABS, HIPS, ASA, PET, nylon, polykarbonát, flexibilní materiály, plněné materiály a silné abrazivní filamenty (po upgradu na tvrzenou ocelovou trysku)

Co je v balení

3D tiskárna
zdroj
manuál
SD karta
Špachtle
Kleštičky
Imbus klíče

Chci se dozvědět více

Zaujala vás naše nabídka? Chcete se dozvědět více
nebo si chcete zkusit vytisknout vzorek?

Napsat zprávu