Průmyslový design

Jako designer se rádi soustředite na to co umíte nejlépe - navrhovat a vymýšlet. Neztrácejte čas složitou výrobou hrubých návrhů! Tiskárna vám umožní převést váš model z počítace přímo do reálného světa. Model je potřeba si osahat, ozkoušet a na základě toho jej vylepšit. Pak si jej znovu vytisknout. A jestě jednou, znovu. Dokud nejste naprosto spokojeni.

Rapid prototyping za skvělou cenu

Jedinečné pro ověření funkčnosti

Modely pro ukázky a výstavy ve špičkové kvalitě


Průmyslový design

Naše řešení pro průmyslový designChceme vám poskytnout víc než jen vhodnou 3D tiskárnu. Chceme být vašimi partnery při objevování kouzla 3D tisku. Potřebujete nejen vhodnou tiskárnu, ale kompletní řešení? Obraťte se na nás a my vám ho dodáme!

Vyslechneme

Při naší úvodní schůzce vyslechneme Vaše přání, nápady a obavy.

Navrhneme

Navrhneme pro vás nejvhodnější řešení.

Předvedeme

Vše vám ukážeme. Můžete využít demo ukázku nebo "hands-on" v našem showroomu.

Dodáme

Odsouhlasené řešení Vám kompletně dodáme.

Naučíme

Kompletně vás zaškolíme pro dodané řešení.

Podpoříme

Po celou dobu vás budeme servisně i aplikačně podporovat.

Mám zájem o toto řešení

Zaujal vás 3D tisk a jeho možnosti ve vaší oblasti? Jaké může
mít výhody a úspory? Využijte nezávazné konzultace.

Nezávazně objednat
MgA. Jan Kovalovský

Přechod na 3D tisk pro mě byl zlomovým momentem. Modely, které se do té doby realizovaly týdny, jsou hotové v řádu hodin a za zlomek ceny. Investice do tiskárny byla zpět za pouhé dva měsíce.

MgA. Jan Kovalovský, průmyslový designer

Prototyping před pořízením tiskárny?

Vstup externích dodavatelů byl nutností. Často se vyskytovaly problémy s rychlostí a kvalitou zpracování. Omezené možnosti frézky mě brzdily v tvorbě. Omezená možnosti CNC obrábění neumožňovala plnou realizaci mých návrhů.

Největší přínos 3D tiskového řešení?

Oceňuji hlavně maximální flexibilitu. Dostanu-li ráno nápad, nemusím jeho realizaci odkládat. Díky 3D tisku jej totiž můžu proměnit obratem a snadno ve skutečnost!

Typ tiskárny a software?

Používám tiskárnu Kossel Mini, software Slic3r ke zpracování modelů pro tisk a Repetier Host pro manuální ovládání tiskárny.

Používané materiály?

PLA má skvělou povrchovou úpravu a velmi jednoduše se tiskne. Modely jsou navíc pevné a odolné. Často modely brousím a lakuji.

Největší pozorované výhody?

Téměř neomezené možnosti tvaru modelu, jednoduchá obsluha, tichý chod - tiskárnu tak můžu používat přímo v atelieru. Největší výhodou je však rychlost, a spolehlivost s jakou získávám hotové modely.

Návratnost investice?

Investice do tiskárny byla zpět do 2 měsíců.

Neočekávané využití?

Rychle se začaly objevovat požadavky na zakázkový 3D tisk. Sledování delta tiskárny při práci je daleko lepší než televize.

Další využití

Ukažte svým klientům jejich dům, na který si mohou sáhnout už při návrhu!

Pro vetšinu klientů je složité představit si architektonický návrh z výkresu. Reálný model je pro ukázky mnohem vhodnější. Zefektivněte prezentaci svých návrhů díky 3D tisku, vaši klienti to ocení!

Keramika

Využití nachází 3D tisk i v keramice. Vytisknout lze formy nebo vlastní model, z něhož pak vytvoříte formu a následně keramické modely.

Šperky

Tisk umožňuje i tvorbu velmi jemných prvků. Poskytuje vám neomezené geometrické možnosti k tvorbě náročných a detailních modelů. Šperky můžete tisknout ve vytavitelném materiálu, a pak je odlévat zlatem, stříbrem, ...

Chci se dozvědět více

Zaujala vás naše nabídka? Chcete se dozvědět více
nebo si chcete zkusit vytisknout vzorek?

Napsat zprávu